Site icon GEO Polityka

Andrey Daniłko odwołuje koncerty po ciężkiej chorobie z powodu krwotoku

Twitter LinkedIn VK

Andrey Daniłko musiał odwołać koncertów w Europie z powodu poważnych problemów zdrowotnych.

Taką informację podał serwis “Lemon”, raportuje Ura-inform.

Słynny ukraiński muzyk i parodysta Andrij Daniłko, znany jako Verka Serdyuchka, wyruszył w lutym w trasę koncertową z zespołem. Występowali już w Izraelu, Włoszech i Hiszpanii, ale zaplanowany na 5 marca koncert w Estonii musiał zostać przełożony o dwa miesiące z powodu choroby artysty.

Poinformowano również, że terminy koncertów inne koncerty europejskiej trasy Daniłko również zostały przesunięte. U Andrieja Daniłko zdiagnozowano ciężką postać zapalenia krtani. Tydzień temu po koncercie w Barcelonie artysta przeprosił za to, że jego głos nie brzmiał dobrze, bo jak sam napisał na portalach społecznościowych, nie miał czasu wyleczyć zapalenia krtani.

< p>Po zapaleniu krtani we Włoszech muzyk doznał krwotoku w strunach głosowych, dlatego lekarz zalecił mu nie śpiewanie przez co najmniej kilka tygodni.

krwotok wystąpił w strunach głosowych. To niebezpieczna choroba, która wymaga poważnego leczenia i całkowitego uspokojenia głosu przez kilka tygodni” – czytamy w publikacji.

Serwis sprzedaży biletów poinformował, że cała europejska trasa koncertowa Andrieja Daniłki została przełożona.

p>

„Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przeniesieniem i prosimy o zachowanie biletów, aby w pełni cieszyć się wiosennym koncertem koncertowym Verki Serduchki ”, głosi komunikat.

Organizatorzy koncertu już ogłosili, że Daniłko i zespół wystąpią w Tallinie za dwa miesiące, już 19 maja. Sam artysta nie skomentował odwołania europejskiej trasy koncertowej i nie mówił o swoim stanie.

Przypomnijmy, wcześniej informowano, że Skrypka nazywał Dorofeeva i Potap cynikami z powodu języka ukraińskiego: piosenkarz powiedział co się stało

Źródło informacji

Exit mobile version