Site icon GEO Polityka

Data magicznego lustra 23.02.2023: jak spędzić ten dzień

Twitter LinkedIn VK

Numerolodzy twierdzą, że daty lustrzane to chwile, które niosą ze sobą silną energię, a 23.02.2023 będzie najpotężniejszym ze wszystkich w tym roku.

Takie informacje podał Fakty.ua, donosi Ura-inform.

Od dawna zwyczajem jest składanie życzeń w takie dni. Według wierzeń były one koniecznie przeprowadzane. Według numerologów najlepszym momentem na wypowiedzenie życzenia jest godzina 23:23.

Ta data ma również silną energię. W lustrzanej randce łatwo jest usunąć blokady energetyczne, wykształcić prawidłowe i pozytywne myślenie oraz przyciągnąć szczęście.

W lustrzanej dacie 23 lutego 2023 r. nie można być biernym. Spróbuj wprowadzić w życie każdą udaną myśl, która przyjdzie ci do głowy w tym dniu. Dzień jest również dobry na wszelkie działania wzmacniające miłość do bratniej duszy. negatywne myśli;

-sformułuj pragnienia (napisz na kartce papieru lub utwórz tablicę życzeń);

< p>-planuj przyszłość;

-rozpocznij nowe relacje miłosne;

-rozwiązuj wszelkie nieporozumienia z partnerem;

-wyznaj uczucia  ukochanej osoby.

W ten energetyczny dzień warto kontrolować swoje myśli i działania, ponieważ lustrzana randka potęguje uczucia, czyni je bardziej znaczącymi, a poczęte mogą się spełnić, a negatywne powrócić do ciebie.

Przypomnijmy, wcześniej informowano, że Ukraina chce odwołać 8 marca: prawnik powiedział, który projekt ustawy pojawił się na stronie internetowej Rady Najwyższej.

Źródło informacji

Exit mobile version