Wesprzyj fundusz Portalu Geopolityka.org

 

Wesprzyj fundusz Portalu Geopolityka.org

Portal Geopolityka.org istnieje od lipca 2009 r. Od początku naszym celem było utrzymanie całkowitej niezależności oraz niekomercyjnego charakteru tego medium. Od momentu powstania opublikowaliśmy ponad 1000 tekstów, napisanych przez więcej niż 200 autorów. W dziedzinie geopolityki, jako jedyni na tak wielką skalę w Polsce, publikujemy zarówno nasze własne analizy i komentarze, jak i materiały licznych ośrodków i czasopism – zarówno z Polski, jak i zza granicy. Niestety nie jesteśmy w stanie dłużej robić tego tak owocnie bez wsparcia i bez pomocy naszych Czytelników.

Prowadzenie tak dużego portalu bez finansowego wsparcia z zewnątrz staje się coraz trudniejsze. Chcieliśmy jednak za wszelką cenę uniknąć komercjalizacji wiedzy, którą przekazujemy. Środki własne członków naszego Stowarzyszenia okazują się również niewystarczające. Stąd też chcemy prosić naszych Czytelników i wszystkie osoby, którym tematyka geopolityczna nie jest obca – o wsparcie.

Nasze Stowarzyszenie posiada konto, na którym będą gromadzone środki od naszych Czytelników, z przeznaczeniem na pokrycie kosztów utrzymania portalu (m.in. zakup zdjęć, praw autorskich, utrzymanie domen i serwera), a także na pozyskiwanie tekstów coraz to ciekawszych autorów krajowych lub zagranicznych, a także prowadzenie badań i programów naukowych i analitycznych. Chcielibyśmy także z tego źródła wesprzeć kilka naszych inicjatyw wydawniczych, które są obecnie w opracowaniu.

Deklarujemy, że każdy donator, na żądanie, będzie miał prawo do wglądu w sposób wykorzystania wpłaconych przez niego środków. Wasza pomoc pozwoli nam zachować dalej wysoki poziom, samodzielność oraz kontynuować propagację tej wspaniałej dziedziny wiedzy, jaką jest geopolityka, w naszym kraju.

Od momentu powstania daliśmy poznać się, jako Stowarzyszenie często idące wbrew oficjalnym trendom, niebojące się stawiać odważnych tez, ale również skłonne do pogłębionej i merytorycznej debaty, wolnej od określonych poglądów i sympatii politycznych. Z każdym dniem nasz portal staje się coraz bardziej widoczny w polskim środowisku naukowym, a także na rynku medialnym. Nasz dalszy rozwój jest jednak w dużym stopniu uzależniony do Waszej pomocy.

Aby wesprzeć finansowo Portal Geopolityka.org, dokonaj płatności online poprzez system Dotpay, lub użyj podanego niżej numeru konta.

logotypy_kanalow

Darowizna rzecz Stowarzyszenia ECAG - portal Geopolityka.org
 
Kwota: PLN
 

Stowarzyszenie Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych
ul. Zwycięzców 22/13
03-938 Warszawa
http://www.geopolityka.org

Informacje:
KRS: 0000273255
NIP: 113-282-60-51
REGON: 142800182

Nr konta w PLN: (PL) 02 2490 0005 0000 4500 5161 9959

Nr konta w USD: (PL) 75 2490 0005 0000 4600 9247 5481

Tytuł wpłaty: Darowizna na rzecz Portalu Geopolityka.org

Dane osobowe darczyńców są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.