×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 396

piątek, 24 styczeń 2014 06:09

'Ruskij Blok' chce walczyć z banderowcami

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

russkij_blok Info ECAG

Ukraińska partia „Ruskij Blok” rozpoczęła nabór ochotników do „oddziałów samoobrony i walki z banderowską swołoczą”. Informacja o takiej treści pojawiła się na stronie internetowej partii. Ochotnicy zachęcani są do zapisywania się przez pocztę internetową – informuje portal Lenta Ru.

 

Wielu ludzi chce się jakoś zjednoczyć, by walczyć. Przychodzą do nas, jesteśmy gotowi zorganizować i uporządkować cały proces tworzenia grup samoobrony naszego społeczeństwa – powiedział w rozmowie z portalem „Nowy Region" lider „Ruskiego Bloku" Giennadij Basov. – Pod banderowcami zapłonie ziemia – podkreślił.

Lider Bloku informuje o gotowości wolontariuszy z Krymu i innych części Ukrainy. Partia wezwała również władze do podjęcia rygorystycznych środków w celu rozproszenia "banderlogów" (potworów z gier fantasy, przyp. red.) w stolicy.

Lider partii powiedział, że jeśli rząd nie jest w stanie przywrócić porządku "to ludzie będą musieli wkrótce zacząć robić to sami".

Partia „Ruskij Blok” została zarejestrowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości w dniu 30 marca 2001 r.  pierwotnie nosiła nazwę „Za Jedną Ruś”.

Źródło: http://nr2.ru/sevas/480895.html, http://lenta.ru/news/2014/01/22/call1/

Czytany 5379 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 październik 2017 09:18